24 262-92-28 biuro@woprplock.pl

Menu
WOPR PŁOCK

JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO.

Płocki WOPR otrzymał specjalistyczny samochód terenowy przystosowany do celów ratownictwa wodnego.

Post dodany przez w kategorii Aktualności On 18 stycznia 2018


Już jest! Mamy to! Nowa Toyota Hilux zasiliła flotę płockiego WOPR.

Za pomoc i wsparcie oraz dostrzeganie potrzeb podnoszenia poziomu bezpieczeństwa na wodach w Płocku i w powiecie oraz docenianie przedsięwzięć realizowanych przez WOPR w Płocku, serdecznie dziękujemy Prezydentowi Andrzejowi Nowakowskiemu oraz Staroście Powiatu Płockiego Mariuszowi Bieńkowi.

Blisko roczne starania o zmianę tego stanu rzeczy, zaowocowały pozyskaniem Toyoty Hilux. Na dzień dzisiejszy posiadamy najnowocześniejszy samochód przystosowany do potrzeb ratownictwa wodnego !

Samochód płockiego WOPR niewątpliwe przyczyni się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa na wodach w Płocku i jego najbliższej okolicy.

Toyota Hilux,  wyposażona jest min. w 2,4 litrowy silnik diesla o mocy 150 KM, napęd na cztery koła opcjonalnie rozłączony jako napęd na tylną oś, system wspomagający ruszanie na wzniesieniu, system stabilizacji toru jazdy VSC, 6-stopniową manualną skrzynie biegów, moment obrotowy 400 Nm, system czytania znaków drogowych, system eco start/stop, dwie wyciągarki o mocy uciągu 1 200 kg każda, hak holowniczy, dodatkowy bagażnik na dachu.

Ponieważ ochrona środowiska naturalnego jest nam szczególnie bliska dlatego też przy wyborze samochodu kierowaliśmy się ilością zanieczyszczeń emitowanych do atmosfery. Toyota Hilux spełnia rygorystyczne normy Euro 6 min. poprzez zastosowanie preparatu AdBlueTM  zmniejszającego ilość emitowanych tlenków azotu, zachowując przy tym bezproblemową eksploatację auta.

Takie parametry techniczne sprawiają, że jesteśmy w stanie operować nawet w najtrudniejszych warunkach drogowych i pogodowych i co równie ważne jesteśmy kompatybilni. 


O autorze

Kasia

Powiązane posty

Dodawanie komentarzy zostało wyłączone