24 262-92-28 [email protected]

Menu
WOPR PŁOCK

JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO.

Nauka pływania z mistrzem

By In Aktualności, Nauka pływania z ORLENEM On 1 marca 2019


„Bezpłatną lekcję pływania” poprowadzi 6 marca na basenie Podolanka w Płocku Paweł Korzeniowski. Spotkanie Mistrza Świata z pływackimi adeptami będzie doskonałą okazją do promocji bezpiecznych zachowań w wodzie poprzez wspólną naukę i ćwiczenia. Środowe spotkanie to kolejna odsłona w ramach wspólnego projektu PKN ORLEN i Rejonowego Płockiego WOPR.

Od października 2018 r. trwa III edycja „Bezpłatnych lekcji pływania”, w których uczestniczy 100 kolejnych mieszkańców naszego miasta: dzieci z klas IV-VI szkół podstawowych oraz płocczan w wieku 40+. Pod opieką instruktorów WOPR adepci uczą się nie tylko pływania, ale także zachowania w wodzie oraz poznają podstawowe zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą.


Spotkanie z Pawłem Korzeniowskim: mistrzem i dwukrotnym wicemistrzem świata w pływaniu, wielokrotnym mistrzem Europy, wielokrotnym rekordzistą i mistrzem Polski, olimpijczykiem z Aten (2004), Pekinu (2008), Londynu (2012) oraz Rio de Janeiro (2016) będzie doskonałą okazją do nauki i doskonalenia pływackich umiejętności. Ale także poznania podstawowych zasad każdego pływackiego treningu.

Przed zajęciami praktycznymi na basenie będzie można zapytać Mistrza jak trenuje i osiąga tak znakomite wyniki, jak zdobył Mistrzostwa Świata czy o jego o rywalizację z Michaelem Phelpsem.

Przekonani jesteśmy, że podobnie jak na ostatnie spotkanie z Otylią Jędrzejczak także i na to środowe wydarzenie na płockim basenie – zaproszenie zechcą przyjąć wszyscy, którzy uczą się pływania.
Do zobaczenia na Podolance w środę o godz. 15:30.


About the Author

Kasia

Related Posts

Comments are closed here.