24 262-92-28 [email protected]

Menu
WOPR PŁOCK

JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO.

Nauka pływania z Orlenem w sezonie 2023 / 2024 dobiegła końca

By In Aktualności, Nauka pływania z ORLENEM On 30 czerwca 2024


8 edycja projektu „Nauka pływania z Orlen” właśnie się zakończyła. 100 beneficjantów projektu przez 10 miesięcy nabywała i poprawiała umiejętności pływania, biorąc dodatkowo udział w zajęciach nurkowania a także podstaw ratownictwa i samo-ratownictwa. Poza wymiarem stricte pedagogicznym dotyczącym nauki pływania równie ważnym elementem zajęć było podnoszenie świadomości uczestników zajęć na aspekty związane z bezpieczeństwem w wodzie. Założeniem projektu były wskaźniki efektywności określające ilości długości basenu jakie każdy beneficjent zajęć miał przepłynąć po zakończeniu nauki , oddanie skoku do wody ze słupka startowego, czy przepłynięcie pod wodą co najmniej 5 metrów bez wynurzania jakiejkolwiek części ciała ale również przyswojenie wiedzy z zakresu właściwych i bezpiecznych zachowań nad wodami.

Podziękowania, które nasi podopieczni byli uprzejmi wręczyć nam na zakończenie projektu, były niezwykle sympatycznym akcentem spinającym projekt ale przede wszystkim dowodem na to, że starannie dobierane treści programowe prezentowane w atrakcyjny sposób dają zawsze właściwe efekty dające zadowolenie zarówno beneficjentom projektu jak i instruktorom prowadzącym zajęcia.

Wielkie podziękowania należą się Sponsorowi Głównemu WOPR Płock , finansującemu  jednocześnie przedmiotowy projekt, Firmie Orlen. Raz jeszcze dziękujemy Firmie Orlen za wzorcową wręcz współpracę i mecenat działań płockiego WOPR.

Z ratowniczym pozdrowieniem

Zarząd WOPR Płock


About the Author

Kasia

Related Posts

Comments are closed here.

Ułatwienia dostępu