24 262-92-28 [email protected]

Menu
WOPR PŁOCK

JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO.

Płocka szkoła pływania !

By In Aktualności, Szkolenia On 28 października 2022


Szanowni Państwo, Rejonowe Płockie WOPR odpowiadając na duże zainteresowanie nauką pływania, zajęciami aquaaerobicu, właściwych zachowań w wodzie, ratownictwem i samo ratownictwem, nauką pierwszej pomocy medycznej postanowił stworzyć Płocką szkołę pływania”.

            Wszystkich chcących rozpocząć swoją przygodę z wodą, a także tych którzy legitymują się umiejętnością pływania ale widzą potrzebę poprawy swoich umiejętności pływackich, serdecznie zapraszamy do Płockiej Szkoły Pływania.

            Rejonowe Płockie WOPR permanentnie współpracuje z Otylią Jędrzejczak (Mistrzyni Olimpijska i Mistrzyni Świata w pływaniu), Pawłem Korzeniowskim (Mistrzem Świata w pływaniu), Sebastianem Karasiem (jedyny człowiek na świecie, który przepłynął wpław dystans 100 km Kołobrzeg – Bornholm) i z którymi konsultujemy najnowsze rozwiązania w zakresie nauki pływania dające najlepsze rezultaty. Zajęcia prowadzone będą przez Instruktorów płockiego WOPR, którzy stale podnoszą własne kwalifikacje dzięki czemu oferujemy najnowsze zdobycze wiedzy związane z nauką pływania. Jako organizacja stawiająca sobie jako zadanie nadrzędne szerzenie wiedzy w zakresie bezpiecznych

            Szanowni Państwo, już od 26.10.2022 r. rozpoczęliśmy zapisy do Płockiej Szkoły Pływania. Wszystkich chcących zadbać o swoją sylwetkę, kondycję fizyczną, zdrowie oraz nauczyć się pływać, poprawić własne umiejętności pływackie a także wziąć udział w zajęciach aquaaerobicu serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zajęcia prowadzone będą zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych w następujących grupach :

Nauka pływania dla dzieci :

– grupa początkujących,

– grupa średniozaawansowanych,

Terminy planowanych zajęć:

wtorek, czwartek godz. 18.00 – Pływalnia Kobylanka

sobota, niedziela godz. 13.00 – Pływalnia Jagiellonka

Nauka pływania dla dorosłych:

– grupa początkujących,

– grupa średniozaawansowanych,

Terminy planowanych zajęć:

wtorek, czwartek godz. 19.00 – Pływalnia Kobylanka

sobota, niedziela godz. 14.00 – Pływalnia Jagiellonka

Aquaaerobic dla dorosłych

– początkujący, średniozaawansowani, zaawansowani.

Terminy planowanych zajęć:

wtorek godz. 17.30czwartek godz. 18.15 Zajęcia prowadzone na Pływalni Kobylanka

            Poza wymiarem edukacyjnym w zakresie nauki pływania zajęcia wzbogacone zostaną o treści z zakresu bezpiecznych zachowań nad wodami, podstaw ratownictwa i samoratownictwa, pierwszej pomocy medycznej czy nurkowania z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu aqualung.

Raz jeszcze serdecznie zapraszamy !

WOPR Płock


About the Author

Kasia

Related Posts

Comments are closed here.

Ułatwienia dostępu