24 262-92-28 [email protected]

Menu
WOPR PŁOCK

JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO.

Zabezpieczenie podczas EURO 2012

By In Bez kategorii On 19 maja 2012


Koleżanki i koledzy, w związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w piłce nożnej, zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zabezpieczeniu tej imprezy jako Ratownicy WOPR 

Przesyłam ciekawą ofertę pod względem doświadczenia dla ratowników z Waszych Oddziałów, którzy chcieliby wziąć udział w zabezpieczeniu obszaru wodnego w Gdańsku, organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku.

Poniżej pełna informacja z MOSiRu dotycząca zapotrzebowania oraz uwagi dotyczące warunków finansowo – organizacyjnych.

Godziny pracy: Patrole pracują cała dobę na dwie zmiany 6-18 i 18-6 w terminie 1.06-30.06.

Warunki zatrudnienia: umowa zlecenie

Wynagrodzenie (stawki za godzinę): 7,5 zł brutto w godzinach  6-22 i 15 zł brutto w godzinach 22-6

Nocleg: namioty wojskowe na plaży lub sala na przystani Górki Zachodnie

Wyżywienie: we własnym zakresie

Pożądane kwalifikacje: Ratownik WOPR minimum 16 lat, najlepiej z KPP (tutaj pełnoletni), szczególnie zależy nam na ratownikach z uprawnieniami starszego sternika motorowodnego.

Wiek: od 16 lat

W sprawach dodatkowych informacji prosimy o kontakt bezpośrednio z organizatorem: MOSiR Gdańsk. www.mosir.gda.pl.

Chętni do pracy na Kąpieliskach Morskich w Gdańsku przesłali podania na adres:

[email protected] Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

(wzór podania dostępny na stronie internetowej: www.mosir.gda.pl w zakładce oferty pracy). W temacie proszę o wpisanie: WOPR Zachodniopomorski.

 

Treść maila od organizatora:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku organizuje Kąpieliska Morskie w Gdańsku od 1990 r. Tegoroczny sezon jest szczególny ze względu na odbywające się w Gdańsku Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012.

W niewielkiej odległości od plaż naszego miasta znajduje się stadion PGE Arena, na którym rozgrywane będą mecze, a także oficjalne strefy kibiców Fan Zone oraz Fan Camp. Gdańsk jest jedynym miastem gospodarzem Euro 2012 zlokalizowanym nad morzem. W związku z powyższym spodziewamy się dużej ilości osób w obszarze pasa nadmorskiego i plaż w niestandardowych porach, a także zwiększonej ilości wypadków w tej strefie. Zapewnienie bezpieczeństwa kibicom oraz turystom wymaga podjęcia specyficznych działań oraz sprostania zwiększonym potrzebom kadrowym.

W ramach projektu „Plaże Euro 2012” funkcjonować będą całodobowe patrole plaż. Czteroosobowe zespoły ratowników będą patrolować plaże przez całą dobę, zarówno od strony lądu jak i od strony wody, na kajakach ratowniczych oraz łodziach motorowych. Niezależnie od patroli, w godzinach 9.30-17.30, funkcjonować będzie sześć kąpielisk morskich o łącznej długość 1200m linii brzegowej. Realizacja tych działań wymaga zaangażowania dużej ilości ratowników i sprzętu. W związku z powyższym pragniemy zaprosić do współpracy wszystkie organizacje ratownicze, które chciałyby wziąć udział w zabezpieczaniu wybrzeża naszego miasta w okresie od dnia 1 czerwca do 1 lipca 2012 r. Włączenie się do działań mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa podczas Euro 2012 z pewnością przyniesie dużą satysfakcję oraz pozwoli rozwinąć umiejętności i zdobyć dodatkowe doświadczenie.  Liczymy, że włączą się Państwo w to niecodzienne przedsięwzięcie. Zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt z panem Łukaszem Iwańskim, tel. 517-806-588 e-mail: [email protected] Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

 

Pozdrawiam

Apoloniusz Kurylczyk


About the Author

admin

Comments are closed here.